• Programma senioren komende 2 weken

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    25 mei. 17:00SSS'18 Veteranensv Merselo VeteranenVeld 362-
    25 mei. 17:00Veteranen HannesVeteranen Malden-JulianaVeld 4 - Kunstgras71-
    26 mei. 09:45SSS'18 5Olympia'18 6J.G.J.M. (Sjaak) van BreeVeld 1713C
    26 mei. 10:00SSS'18 4Westerbeekse Boys 1AfgeschermdVeld 4 - Kunstgras1043B
    26 mei. 10:00Sambeek VR1SSS'18 VR2veld 2
    26 mei. 11:00SVC 2000 VR1SSS'18 VR1P.J. (Peter) Schrootsveld 1
    26 mei. 11:00SVEB 2SSS'18 3veld 2
    26 mei. 12:15SSS'18 2NWC 4E. (Emre) InciVeld 1623A
    26 mei. 14:30SSS'18 1EVVC 1L. (Luc) TissinghVeld 1713C
    28 mei. 19:30Olympia'18 7SSS'18 4210.11.-
    1 jun. 17:00Veteranen SSS'18Veteranen Hannes veld 1---
    1 jun. 18:00Stormvogels'28 2SSS'18 3 veld 1
    2 jun. 10:00SSS'18 4Volharding 4Veld 210113C
  • Programma junioren komende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVertrektijdScheidsrechterVeldKL.ThuisKL.UitKL.SchDetails
    25 mei. 12:30Hapse Boys MO15-1SSS'18 MO15-111:15veld 1
    25 mei. 13:00ST Constantia/Menos JO15-2SSS'18 JO15-211:45T.J.A. (Thom) Baltussenveld 1---
    25 mei. 13:30SSS'18 JO15-1SV Venray JO15-2P. (Patrick) Verberkt veld 171-
    25 mei. 14:30S.V. Oostrum JO17-1SSS'18 JO17-113:00P.P.J. (Patrick) Verrijthveld 1---
    29 mei. 19:45RKSVN MO19-1SSS'18 MO19-113:30veld 2
  • Programma pupillen komende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVertrektijdScheidsrechterVeldKL.ThuisKl.UitKL.SchDetails
    25 mei. 09:00Rood Wit'62 JO10-1SSS'18 JO10-1G07:45veld 1
    25 mei. 09:30SSS'18 JO11-1GSV Venray JO11-1B.R.P. (Bart) VerberktVeld 1710-
    25 mei. 09:30ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO7-3SSS'18 JO7-108:45veld 1
    25 mei. 10:00SSS'18 JO9-2GMontagnards JO9-1Veld 4a - Kuntstgras45-
    25 mei. 10:15Venhorst JO9-1SSS'18 JO9-1G09:00 veld 1
    25 mei. 10:30Olympia'18 JO13-5SSS'18 JO13-209:15A.Y. (Alaynn) Medendorp29.10.A.
    25 mei. 11:00ST Sporting S.T./SVEB JO8-2SSS'18 JO8-1G09:45veld 1---
    25 mei. 11:00SV Venray JO11-3SSS'18 JO11-2G10:00veld 6
    25 mei. 11:15SSS'18 JO7-3SV Venray JO7-3/JO7-4Veld 4b - Kunstgras89-
    25 mei. 12:00SSS'18 JO13-1Deurne JO13-1AfgeschermdVeld 162-
    25 mei. 12:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-3GST SV United/BVV'27 JO13-3GM. (Marijn) SchootsVeld 2111-
    4 jun. 18:30RESIA/EWC'46 JO7-1SSS'18 JO7-308:30veld 1
  • Vervolgprogramma voor de volgende drie weken

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    8 jun. 17:00Veteranen StevensbeekVeteranen Hannes