• Programma senioren komende 2 weken

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    17 nov. 17:00SSS'18 Veteranensv Ysselsteyn Veteranen
    18 nov. 09:45SSS'18 VR2V.V. Achates VR1A. (Anja) VoestenVeld 4 - Kunstgras623A
    18 nov. 10:00Heijen 4SSS'18 5J.H.B.T. (Jurgen) SandersVeld 216Scheidsrechterslokaal
    18 nov. 11:30Sparta'18 2SSS'18 2 veld 1
    18 nov. 12:00Volharding 4SSS'18 4J.A. (Hans) van Veghelveld 112-
    18 nov. 12:15SSS'18 VR1Baardwijk VR1R.A.C.M. (Richard) van IneveldVeld 1713C
    18 nov. 12:30SSS'18 3S.V. Oostrum 2M (Martin) DerksVeld 21043B
    18 nov. 14:30Venhorst 1SSS'18 1T. (Tjitte) Ploegstra veld 1
    24 nov. 17:00sv Merselo VeteranenSSS'18 Veteranen
    25 nov. 09:45SSS'18 5SV DWSH'18 6J.G.J.M. (Sjaak) van BreeVeld 4 - Kunstgras713C
    25 nov. 10:00SSS'18 4Sambeek 5P. (Peter) CoppusVeld 21043C
    25 nov. 11:00ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR1SSS'18 VR2M. (Menno) ter Horstveld 1---
    25 nov. 12:00Vitesse'08 2SSS'18 3veld 2
    25 nov. 12:00SVSSS VR1SSS'18 VR1 veld 1
    25 nov. 12:15SSS'18 2MVC'19 2H.J. (Huub) HuebersVeld 4 - Kunstgras623A
    25 nov. 14:30SSS'18 1Sportclub Irene 1T. (Thierry) SchelsemaVeld 1713C
  • Programma junioren komende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVertrektijdScheidsrechterVeldKL.ThuisKL.UitKL.SchDetails
    17 nov. 13:30SSS'18 JO15-1IVO JO15-1P. (Patrick) VerberktVeld 1114-
    17 nov. 13:30ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-1SSS'18 JO19-113:15veld 1
    17 nov. 13:30ST RKOSV Achates/De Zwaluw MO15-1SSS'18 MO15-112:15veld 2
    17 nov. 14:00Vitesse'08 JO15-3SSS'18 JO15-212:45veld 2
    17 nov. 14:30SSS'18 MO19-1Sparta'18 MO19-1 veld 1---
    17 nov. 16:15SSS'18 JO17-1JVC Cuijk JO17-2K.C.A. (Rinus) KanningVeld 4 - Kunstgras75-
    24 nov. 13:00SSS'18 MO15-1Boekel Sport MO15-1 veld 1
    24 nov. 13:00FCV-Venlo JO15-1SSS'18 JO15-1 veld 1
    24 nov. 13:30SSS'18 JO15-2SV Venray JO15-7veld 2
    24 nov. 14:30SSS'18 MO19-1Wittenhorst MO19-1 veld 1
    24 nov. 14:30SSS'18 JO19-1SV DWSH'18 JO19-1veld 2
    24 nov. 14:30ST SV Milsbeek/Astrantia JO17-1SSS'18 JO17-1C.A. (Cor) Derks veld 1
  • Programma pupillen komende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVertrektijdScheidsrechterVeldKL.ThuisKl.UitKL.SchDetails
    17 nov. 08:45Juliana Mill JO9-1SSS'18 JO9-1G07:45veld 1
    17 nov. 08:45SIOL JO8-1SSS'18 JO8-1G07:45 veld 1
    17 nov. 09:00SSS'18 JO11-2GST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-2GP.J.H. (Pim) GrotjohannVeld 4a - Kuntstgras74-
    17 nov. 09:00Wittenhorst JO13-2SSS'18 JO13-2Veld 3---
    17 nov. 09:00DSV JO10-2SSS'18 JO10-1G08:00veld 1
    17 nov. 09:30MVC'19 JO9-2GSSS'18 JO9-3Gveld 1
    17 nov. 10:00SSS'18 JO9-2GYsselsteyn JO9-2Veld 4b - Kunstgras25-
    17 nov. 10:00SSS'18 JO7-1Montagnards JO7-3Veld 3a18-
    17 nov. 10:30SJVV JO11-1GSSS'18 JO11-1G09:15veld 3
    17 nov. 12:00SSS'18 JO13-3GHapse Boys JO13-1J. (Jan) KleinlugtenbeldVeld 1109-
    17 nov. 13:00Volharding JO13-1SSS'18 JO13-1K.P.M. (Kevin) Reijndersveld 156-
    24 nov. 08:45Olympia'18 JO7-1/JO7-2GSSS'18 JO7-1veld 1
    24 nov. 09:00SSS'18 JO11-1GSV Venray JO11-2 veld 1
    24 nov. 09:00Wittenhorst JO9-3SSS'18 JO9-2GVeld 2---
    24 nov. 09:30SSS'18 JO10-1GSV Milsbeek JO10-1 veld 1
    24 nov. 10:00SSS'18 JO9-1GOlympia'18 JO9-1 veld 1
    24 nov. 10:00SSS'18 JO9-3GKronenberg JO9-1veld 2
    24 nov. 10:00Vitesse'08 JO11-3SSS'18 JO11-2Gveld 2
    24 nov. 10:30SSS'18 JO8-1GVolharding JO8-2 veld 1
    24 nov. 10:30Merselo JO13-1GSSS'18 JO13-2A. (Toon) Maassenveld 1
    24 nov. 12:00SSS'18 JO13-3GSJO Vianen Vooruit HBV JO13-1veld 2
  • Vervolgprogramma voor de volgende drie weken

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    1 dec. 09:00SSS'18 JO11-2GMontagnards JO11-2 veld 1
    1 dec. 09:00Merselo JO10-1SSS'18 JO10-1Gveld 1
    1 dec. 09:00V.V. Achates JO8-2GSSS'18 JO8-1Gveld 1
    1 dec. 09:30Sambeek JO9-1SSS'18 JO9-1Gveld 1
    1 dec. 09:30H.B.S.V. JO11-1SSS'18 JO11-1Gveld 1
    1 dec. 10:00SSS'18 JO9-2GLeunen JO9-2G veld 1
    1 dec. 10:00SSS'18 JO9-3GSV Venray JO9-3veld 2
    1 dec. 10:15Merselo JO7-1/JO7-2SSS'18 JO7-1veld 1
    1 dec. 10:30Olympia'18 JO13-3SSS'18 JO13-3Gveld 1
    1 dec. 12:00SSS'18 JO13-2ZSV JO13-2G veld 1
    1 dec. 13:00SSS'18 MO15-1Hapse Boys MO15-1veld 2
    1 dec. 13:30SSS'18 JO15-1ST SV United/BVV'27 JO15-1 veld 1
    1 dec. 14:30ST De Zwaluw/V.V. Achates MO19-1SSS'18 MO19-1 veld 1
    1 dec. 15:00SSS'18 JO17-1SIOL JO17-1 veld 1
    1 dec. 15:00Ysselsteyn JO19-1SSS'18 JO19-1veld 1
    1 dec. 15:00ST Elsendorp/Fiducia JO15-1GSSS'18 JO15-2veld 1
    2 dec. 09:45SSS'18 VR2V.V. Holthees-Smakt VR1P. (Peter) de VlamVeld 4 - Kunstgras623A
    2 dec. 10:30SVS 2SSS'18 4veld 1
    2 dec. 11:30Constantia 5SSS'18 5veld 1
    2 dec. 12:00Bavos 2SSS'18 2veld 1
    2 dec. 12:15SSS'18 VR1Nemelaer VR1A. (Anja) VoestenVeld 1713C
    2 dec. 12:30SSS'18 3Leunen 2R.A.C.M. (Richard) van IneveldVeld 4 - Kunstgras1043B
    2 dec. 14:30Volharding 1SSS'18 1 veld 1
    4 dec. 20:00SSS'18 O23De Zwaluw O23Verberkt, P. (Patrick)veld 4---
    6 dec. 19:30SSS'18 1NWC 1 veld 1
    8 dec. 09:00SSS'18 JO11-1GBlerick JO11-1G veld 1
    8 dec. 09:00ST SV United/BVV'27 JO9-4SSS'18 JO9-3G veld 1
    8 dec. 10:30SSS'18 JO8-1GVitesse'08 JO8-3 veld 1
    8 dec. 10:30Toxandria JO11-1GSSS'18 JO11-2Gveld 1
    8 dec. 11:15Milheezer Boys JO13-1GSSS'18 JO13-2Afgeschermdveld 1
    8 dec. 11:30Volkel MO15-1SSS'18 MO15-1veld 1
    8 dec. 12:00SSS'18 JO13-3GV.V. Achates JO13-2G veld 1
    8 dec. 12:00SSS'18 JO13-1Someren JO13-1Gveld 2
    8 dec. 13:30SSS'18 JO15-2DSV JO15-2G veld 1
    8 dec. 13:30Venlosche Boys JO15-2SSS'18 JO15-1 veld 2
    8 dec. 14:30SSS'18 JO19-1ST Astrantia/SV Milsbeek JO19-1 veld 1
    8 dec. 15:00Vitesse'08 JO17-1SSS'18 JO17-1veld 1
    9 dec. 09:45SSS'18 5Montagnards 4AfgeschermdVeld 4 - Kunstgras713C
    9 dec. 10:00SSS'18 4SV Venray 10J.G.J.M. (Sjaak) van BreeVeld 21043C
    9 dec. 11:00De Zwaluw VR1SSS'18 VR2 veld 3
    9 dec. 12:00V.V. Achates 2SSS'18 3veld 1
    9 dec. 12:15SSS'18 2HVCH 3H.W.J. (Herman) VoestenVeld 1623A
    9 dec. 12:30OJC ROSMALEN VR1SSS'18 VR1veld 1
    9 dec. 14:30SSS'18 1Helvoirt 1Veld 1713C
    15 dec. 08:45Olympia'18 JO10-1SSS'18 JO10-1Gveld 5
    15 dec. 13:00NWC MO15-1SSS'18 MO15-1veld 1
    15 dec. 14:30SES JO17-1SSS'18 JO17-113:00veld 2
    15 dec. 15:30Juliana Mill JO19-1SSS'18 JO19-114:00veld 2
    16 dec. 10:30Westerbeekse Boys 1SSS'18 4 veld 1
    16 dec. 11:30Stormvogels'28 2SSS'18 3A.H.M. (André) Janssenveld 2
    16 dec. 12:15SSS'18 2NWC 3 veld 1
    16 dec. 14:30DAW Schaijk 1SSS'18 1veld 1