• Programma senioren komende 2 weken

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    23 mrt. 17:00SSS'18 Veteranensv United Veteranen
    23 mrt. 17:00Veteranen RijkevoortVeteranen Hannes
    24 mrt. 09:45SSS'18 VR2ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR1A. (Anja) VoestenVeld 4 - Kunstgras713A
    24 mrt. 10:00SV DWSH'18 6SSS'18 5A.H.M. (Ton) van Aertsveld 1---
    24 mrt. 12:00Sambeek 5SSS'18 4veld 1
    24 mrt. 12:00MVC'19 2SSS'18 2O. (Osman) Avcuveld 1
    24 mrt. 12:15SSS'18 VR1SVSSS VR1R.A.C.M. (Richard) van IneveldVeld 1623B
    24 mrt. 14:30Heeswijk 1SSS'18 1J.E.H. (Johan) Hodzelmansveld 1
    30 mrt. 17:00vv Montagnards VeteranenSSS'18 Veteranen
    30 mrt. 17:00Veteranen HannesVeteranen Sint Hubert
    31 mrt. 10:00V.V. Achates VR1SSS'18 VR2veld 2
    31 mrt. 10:30Westerbeekse Boys 1SSS'18 4 veld 1
    31 mrt. 11:00Keer VR1SSS'18 VR1veld 1
    31 mrt. 12:00V.V. Achates 2SSS'18 3veld 1
    31 mrt. 14:30DAW Schaijk 1SSS'18 1S.J.F. (Sander) Huijsveld 1
  • Programma junioren komende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVertrektijdScheidsrechterVeldKL.ThuisKL.UitKL.SchDetails
    23 mrt. 13:00SSS'18 MO15-1Juliana Mill MO15-1veld 2
    23 mrt. 13:30SSS'18 JO15-2ST Sambeek/Volharding JO15-4 veld 1
    23 mrt. 14:30Wittenhorst MO19-1SSS'18 MO19-1Veld 4Kleedkamer 16Kleedkamer 17-
    23 mrt. 15:00V.V. Achates JO19-1SSS'18 JO19-1veld 1
    25 mrt. 19:30SSS'18 JO17-1Olympia Boys JO17-1P. (Patrick) VerberktVeld 1711-
    30 mrt. 13:00SES MO15-1SSS'18 MO15-111:30veld 2
    30 mrt. 13:15Olympia'18 JO15-1SSS'18 JO15-1J.J. (Jan) van den Bogaardveld 1
    30 mrt. 14:30VIOS'38 JO15-2SSS'18 JO15-213:15veld 2
  • Programma pupillen komende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVertrektijdScheidsrechterVeldKL.ThuisKl.UitKL.SchDetails
    23 mrt. 08:45Olympia'18 JO8-4SSS'18 JO8-1Gveld 1
    23 mrt. 09:00SSS'18 JO11-2GJVC Cuijk JO11-4 veld 1
    23 mrt. 09:00JVC Cuijk JO9-2SSS'18 JO9-2Gveld 1
    23 mrt. 09:00ST DEV-Arcen/RKDSO JO9-2SSS'18 JO9-3Gveld 2
    23 mrt. 09:30SSS'18 JO10-1GOlympia'18 JO10-1 veld 1
    23 mrt. 10:00SSS'18 JO9-1GVolkel JO9-1 veld 1
    23 mrt. 10:00Volharding JO11-1SSS'18 JO11-1G veld 1---
    23 mrt. 11:00Odiliapeel/Braks Groep JO7-1SSS'18 JO7-1veld 1
    23 mrt. 11:15SSS'18 JO7-3Sporting S.T./SVEB JO7-1/JO7-2veld 2
    23 mrt. 12:00SSS'18 JO13-2V.V. Achates JO13-2G veld 1
    23 mrt. 12:00ST Panningen/Egchel JO13-2ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-3Gveld 1
  • Vervolgprogramma voor de volgende drie weken

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    4 apr. 18:30Sparta'18 1SSS'18 1M.J.J. (Marvin) Lahaije veld 1
    4 apr. 19:30SSS'18 3Vitesse'08 2AfgeschermdVeld 4 - Kunstgras10113C
    4 apr. 19:30SSS'18 JO17-1DSV JO17-1F.W.H. (Frank) VloetVeld 171-
    6 apr. 08:30SIOL JO9-2GSSS'18 JO9-2G veld 1
    6 apr. 09:30SSS'18 JO11-1GVitesse'08 JO11-1 veld 1
    6 apr. 09:30SSS'18 JO10-1GZSV JO10-2G veld 1
    6 apr. 10:00SSS'18 JO9-1GFestilent JO9-2 veld 1
    6 apr. 10:30SSS'18 JO8-1GYsselsteyn JO8-2 veld 1
    6 apr. 10:45Juliana Mill JO13-2SSS'18 JO13-2veld 1
    6 apr. 11:00SV Venray JO11-4SSS'18 JO11-2Gveld 3
    6 apr. 11:00S.V. Oostrum JO9-3SSS'18 JO9-3Gveld 2
    6 apr. 11:15SSS'18 JO7-1HRC'27/Stormvogels'28 JO7-1/JO7-2veld 2
    6 apr. 11:30S.V. Oostrum JO7-3/JO7-4SSS'18 JO7-3veld 1
    6 apr. 12:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-3GBaarlo JO13-3 veld 1
    6 apr. 13:00Constantia MO15-1SSS'18 MO15-1S.G.M. (Suzan) Jansveld 2---
    6 apr. 13:30SSS'18 JO15-2Montagnards JO15-2G veld 1
    6 apr. 13:30IVO JO15-1SSS'18 JO15-1J.E.J. (Joep) TheelenVeld 357-
    6 apr. 14:30Montagnards JO17-1GSSS'18 JO17-1veld 1
    6 apr. 15:00SSS'18 JO19-1Hapse Boys JO19-1 veld 1
    6 apr. 15:15Sparta'18 MO19-1SSS'18 MO19-1veld 4
    6 apr. 17:00SSS'18 Veteranenvv Holthees Veteranen
    6 apr. 17:00Veteranen StormvogelsVeteranen Hannes
    7 apr. 09:45SSS'18 5Constantia 5 veld 1
    7 apr. 10:00SSS'18 4SVS 2veld 2
    7 apr. 10:00V.V. Holthees-Smakt VR1SSS'18 VR2P.E. (Pieter) Jeukenveld 1
    7 apr. 11:30Leunen 2SSS'18 3veld 2
    7 apr. 11:30Nemelaer VR1SSS'18 VR1veld 1
    7 apr. 12:15SSS'18 2Bavos 2 veld 1
    7 apr. 14:30SSS'18 1DAW Schaijk 1 veld 1
    13 apr. 09:00SSS'18 JO11-2GVenhorst JO11-2 veld 1
    13 apr. 09:00Wittenhorst JO8-2SSS'18 JO8-1Gveld 2
    13 apr. 09:00Constantia JO7-3SSS'18 JO7-1veld 1
    13 apr. 10:00SSS'18 JO9-3GEWC'46 JO9-2veld 2
    13 apr. 10:00SSS'18 JO9-2GVIOS'38 JO9-1 veld 1
    13 apr. 10:45Hegelsom JO10-1SSS'18 JO10-1Gveld 1
    13 apr. 11:00ST SV United/BVV'27 JO11-1SSS'18 JO11-1Gveld 2
    13 apr. 11:15SSS'18 JO7-3SV United JO7-1/JO7-2veld 2
    13 apr. 12:00SSS'18 JO13-2Sambeek JO13-2G veld 1
    13 apr. 12:00DES Swalmen JO13-3ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-3Gveld 1
    13 apr. 12:30SV Someren JO13-1GSSS'18 JO13-1veld 1
    13 apr. 13:00SSS'18 MO15-1Olympia'18 MO15-1veld 2
    13 apr. 13:00ST Volharding/Sambeek JO15-3GSSS'18 JO15-2 veld 1
    13 apr. 13:30SSS'18 JO15-1ZSV JO15-1G veld 1
    13 apr. 15:00SSS'18 JO17-1ST Constantia/Menos JO17-1 veld 1
    13 apr. 15:00Toxandria JO19-1SSS'18 JO19-1veld 1
    13 apr. 17:00sv Leunen VeteranenSSS'18 Veteranen
    13 apr. 17:00Veteranen HapsVeteranen Hannes
    14 apr. 09:45SSS'18 VR2De Zwaluw VR1 veld 1
    14 apr. 11:00HVCH 3SSS'18 2veld 2
    14 apr. 11:30Montagnards 4SSS'18 5veld 2
    14 apr. 12:00SV Venray 10SSS'18 4veld 3
    14 apr. 12:15SSS'18 VR1OJC ROSMALEN VR1 veld 1
    14 apr. 12:30SSS'18 3V.V. Achates 2veld 2
    14 apr. 14:30Helvoirt 1SSS'18 1veld 1
    20 apr. 13:30SSS'18 JO15-1Vitesse'08 JO15-1F.W.H. (Frank) VloetVeld 118-
    20 apr. 14:30SSS'18 MO19-1ST RKDSO/DEV-Arcen/IVO MO19-1J (Jeanot) StroeckenVeld 269-
    20 apr. 17:00SSS'18 1Volharding 1 veld 1
    20 apr. 17:00Veteranen WanroyVeteranen Hannes