• Programma senioren komende 2 weken

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    31 okt. 17:00Veteranen 1S.V.S. VeteranenVeld 310-118-9-
    31 okt. 17:00Veteranen 2Venzelderheide Veteranen---
    7 nov. 17:00Veteranen 1DEV Arcen VeteranenVeld 310-114-5-
  • Programma junioren komende 2 weken

    Geen informatie

  • Programma pupillen komende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVertrektijdScheidsrechterVeldKL.ThuisKl.UitKL.SchDetails
    31 okt. 09:00SSS'18 JO13-2SSS'18 JO11-1Veld 4 - Kunstgras---
    31 okt. 09:00SSS'18 JO11-2GSSS'18 JO11-3Veld 2---
    31 okt. 10:30SSS'18 JO9-1GSSS'18 JO9-2Veld 4a - Kuntstgras---
    31 okt. 10:30SSS'18 JO9-3GSSS'18 JO8-1Veld 4b - Kunstgras---
    31 okt. 10:30SSS'18 JO7-1SSS'18 JO7-1Veld 4b - Kunstgras---
  • Vervolgprogramma voor de volgende drie weken

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    14 nov. 11:00SV Venray JO15-4SSS'18 JO15-2veld 1
    14 nov. 11:30Venhorst JO13-1GSSS'18 JO13-2veld 1
    14 nov. 12:00SSS'18 JO13-1SVOC'01 JO13-1veld 1
    14 nov. 13:00Olympia'18 JO15-2SSS'18 JO15-1veld 1
    14 nov. 13:30SSS'18 JO15-3GV.V. Achates JO15-2veld 1
    14 nov. 14:45Boekel Sport JO17-3SSS'18 JO17-2veld 2
    14 nov. 15:00SSS'18 JO19-1ST DEV-Arcen/RKDSO JO19-1veld 1
    14 nov. 15:00SSS'18 MO19-1SJO Vianen Vooruit HBV MO19-1veld 2
    14 nov. 15:30Vitesse'08 JO17-1SSS'18 JO17-1veld 1
    14 nov. 17:00sv Leunen VeteranenVeteranen 1
    15 nov. 09:30SSS'18 4GFC'33 2J.G.J.M. (Sjaak) van BreeVeld 4 - Kunstgras10-118-93A
    15 nov. 14:30RKSV HeezeSSS'18 H1veld 1
    21 nov. 12:00SSS'18 JO13-2MVC JO13-1Gveld 1
    21 nov. 12:00SSS'18 JO15-2ST Stormvogels'28/HRC'27 JO15-1veld 2
    21 nov. 12:00ST Sporting S.T./SVEB JO13-1SSS'18 JO13-1M.B. (Mischa) Tissenveld 1---
    21 nov. 13:00ST Volharding/Sambeek JO15-3SSS'18 JO15-3Gveld 1
    21 nov. 13:30SSS'18 JO15-1Deurne JO15-2veld 1
    21 nov. 13:30SSS'18 JO17-2ST Hapse Boys/De Zwaluw JO17-2veld 2
    21 nov. 14:30Bavos JO19-1SSS'18 JO19-1veld 1
    21 nov. 14:30SV Venray MO19-1SSS'18 MO19-1veld 7
    21 nov. 15:00SSS'18 JO17-1Boekel Sport JO17-1veld 1
    21 nov. 18:30SSS'18 4Melderslo 3veld 4
    22 nov. 09:30SSS'18 VR2Hapse Boys VR3Veld 4 - Kunstgras10-118-93A
    22 nov. 10:00SSS'18 5Fiducia 3Veld 36-71-23C
    22 nov. 11:45HVCH VR1SSS'18 VR1veld 2
    22 nov. 12:15SSS'18 2Sportclub Irene 2Veld 1RH 5-64-53B
    22 nov. 12:45SSS'18 3S.V. Oostrum 3Veld 4 - Kunstgras10-118-93A
    22 nov. 14:30SSS'18 H1De SterVeld 16-71-23C
    28 nov. 12:00ST De Zwaluw/Hapse Boys JO13-1SSS'18 JO13-2veld 1
    28 nov. 13:15ST SV United/BVV'27 JO15-1SSS'18 JO15-1veld 1
    28 nov. 13:30SSS'18 JO15-3GST VIOS'38/Toxandria JO15-2veld 1
    28 nov. 14:30Olympia'18 JO17-3SSS'18 JO17-2veld 1
    28 nov. 15:00SSS'18 JO19-1S.V. Oostrum JO19-1veld 1
    28 nov. 15:00SSS'18 MO19-1Margriet MO19-1veld 2
    28 nov. 15:00Volkel JO17-1SSS'18 JO17-1veld 1
    28 nov. 17:00Veteranen 1vv Wittenhorst VeteranenVeld 36-71-2-
    29 nov. 09:30Wittenhorst 6SSS'18 4veld 3
    29 nov. 10:00SV United 3SSS'18 3C. (Crist Jan) Broereveld 1---
    29 nov. 11:00DSV VR1SSS'18 VR2veld 3
    29 nov. 12:00Volharding 3SSS'18 2veld 212-
    29 nov. 12:00Olympia'18 6SSS'18 5veld 1
    29 nov. 12:15SSS'18 VR1Bekkerveld VR1Veld 16-71-23C
    29 nov. 14:30SV VenraySSS'18 H1veld 1