• SSS`18 Heren 1

  • Bovenste rij v.l.n.r. : Koen Voesten, Burak Tastan, Willem Kuenen, Thomas Botden, Koen Verlinden, Thomas Massop, Daan van der Vondervoort, Stan Venhuizen, Cas Rutten, Frank Hendriks, Koen van Bree
    Zittend v.l.n.r. : Frits Lucassen, Bas Joosten, Wout Janssen, Patrick Verberkt (leider), Ruud Vermeer (trainer), Folkert Kadijk (leider), Hugo Hebben, Roy Franssen, Ken Wijenberg

    Teamopstelling

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    17 nov. 17:00SSS'18 Veteranensv Ysselsteyn Veteranen
    18 nov. 14:30Venhorst 1SSS'18 1T. (Tjitte) Ploegstra veld 1
    24 nov. 17:00sv Merselo VeteranenSSS'18 Veteranen
    25 nov. 14:30SSS'18 1Sportclub Irene 1T. (Thierry) SchelsemaVeld 1713C
    2 dec. 14:30Volharding 1SSS'18 1 veld 1
    4 dec. 20:00SSS'18 O23De Zwaluw O23Verberkt, P. (Patrick)veld 4---
    6 dec. 19:30SSS'18 1NWC 1 veld 1
    9 dec. 14:30SSS'18 1Helvoirt 1Veld 1713C
    16 dec. 14:30DAW Schaijk 1SSS'18 1veld 1
    15 jan. 20:00SSS'18 1RKSV Wittenhorst 1
    19 jan. 12:30ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1SV Blerick JO13-1veld 4
    20 jan. 12:00SSS'18 VR1SV Venray VR1veld 4
    20 jan. 14:30SSS'18 1Heeswijk 1 veld 1
    26 jan. 10:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1GDSV JO11-1 veld 4
    27 jan. 14:30Sparta'18 1SSS'18 1 veld 1
    29 jan. 08:00SSS'18 O23DSV O23veld 4
    2 feb. 12:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1SV Blerick JO13-2007-1veld 4
    3 feb. 12:00SSS'18 2SV Helden 2
    3 feb. 14:30SSS'18 1Venhorst 1 veld 1
    10 feb. 14:30Real Lunet 1SSS'18 1veld 1
    17 feb. 14:30SSS'18 1Berghem Sport 1 veld 1
    23 feb. 17:00EWC'46SSS'18 Veteranen
    24 feb. 14:30Emplina 1SSS'18 1 Veld 1
    9 mrt. 17:00SSS'18 Veteranensv Oostrum Veteranen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    4 nov.SSS'18 1Sparta'18 12 - 0
    8 nov.UDI'19/CSU 2SSS'18 10 - 3
  • Poulestanden SSS'18 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RPC 132105327
    2SSS'18 132016516
    3Venlosche Boys 131114314
    4GSV'28 1300337-40

    Poulestanden SSS'18 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Helvoirt 175021611515
    2Heeswijk 17412107313
    3Erp 17412108213
    4SSS'18 173221313011
    5Emplina 17241118310
    6Berghem Sport 173131210210
    7Real Lunet 17304171349
    8Vianen Vooruit 17232111019
    9Volharding 17232111109
    10DAW Schaijk 172321015-59
    11Venhorst 17223111108
    12EVVC 172231314-18
    13Sparta'18 1713369-36
    14Sportclub Irene 171151122-114

    Poulestanden SSS'18 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groene Ster11007253
    2Haslou 111006153
    3Chevremont 111005143
    4Selectie11005143
    5Nulandia 111005143
    6ZSV 211005143
    7Avanti'31 111004043
    8Helden 111004043
    9Langeberg 111004043
    10WDZ 111004043
    11Veritas 111006333
    12MVC'19 111004133
    13Scharn 111004133
    14Sparta'25 111004133
    15VV Hellas 111003033
    16SHH 111003033
    17SSS'18 111003033
    18SV Venray 111003033
    19Volharding 111003033
    20Wittenhorst111003033
    21SV TOP 111004223
    22Wilhelmina'08 111004223
    23EVVC 111004313
    24RKSV Minor11004313
    25DVO 111003213
    26Eijsden 111002113
    27Berghem Sport 111001013
    28Schijndel 111001013
    29Sporting Heerlen 111001013
    30FC Schadewijk 111002203
    31DES Swalmen 111002203
    32Walram 111001103
    33Merefeldia 111000003
    34Deurne 100000000
    35UDI'19/CSU10012200
    36Baarlo 110012200
    37VV Born 110011100
    38Sportclub Susteren 110010000
    39EHC/Heuts 1100134-10
    401100134-10
    41Spaubeek 1100123-10
    42Bekkerveld 1100112-10
    43Gemert 2100101-10
    44Hapse Boys 1100101-10
    45Wijnandia 1100101-10
    46Erp 1100124-20
    47SC Helmondia 1100124-20
    48Horn 1100136-30
    49RKDSO 1100114-30
    50RVU 1100114-30
    51Stormvogels'28 1100114-30
    52VV ALFA SPORT 1100103-30
    53S.V. Lottum 1100103-30
    54Olympia'18 1100103-30
    55Roosteren 1100103-30
    56UDI'19/CSU 2100103-30
    57Venhorst 1100103-30
    58BSV Limburgia/Kamerland 1100115-40
    59H.B.S.V. 1100115-40
    60Neerkandia 1100115-40
    61Ravenstein 1100115-40
    62BEVO 1100104-40
    63GVV'57 1100104-40
    64Jabeek 1100104-40
    65UOW '02 1100104-40
    66Laura/Hopel Combinatie 1100127-50
    67Eikenderveld 1100116-50

    Poulestanden SSS'18 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti'31 100000000
    2Avesteyn 100000000
    3FC Bemelen 100000000
    4Berghem Sport 100000000
    5Blerick 100000000
    6Caesar 100000000
    7Chevremont 100000000
    8100000000
    9DBSV 100000000
    10DESM 100000000
    11Deurne 100000000
    12DVO 100000000
    13Eijsden 100000000
    14EVVC 100000000
    15FC Geleen-Zuid 100000000
    16Gemert00000000
    17Groene Ster00000000
    18Haslou 100000000
    19Heer 100000000
    20Helden 100000000
    21VV Hellas 100000000
    22KVC Oranje 100000000
    23s.v. Laar 100000000
    24Langeberg 100000000
    25SV Meerssen00000000
    26Merefeldia 100000000
    27Selectie00000000
    28Mierlo Hout 100000000
    29Mifano 100000000
    30Milheezer Boys 100000000
    31RKSV Minor00000000
    32MVC'19 100000000
    33Nooit Gedacht 100000000
    34Nulandia 100000000
    35NWC 100000000
    36Obbicht 100000000
    37Prinses Irene 100000000
    38RKPVV 100000000
    39FC Schadewijk 100000000
    40Scharn 100000000
    41Schijndel 100000000
    42vv SCM 100000000
    43SDDL 100000000
    44SHH 100000000
    45SIOL 100000000
    46Sparta'25 100000000
    47Sporting Heerlen 100000000
    48SPV 100000000
    49SSS'18 100000000
    50SVH'39 100000000
    51SVME 100000000
    52DES Swalmen 100000000
    53SV TOP 100000000
    54SV Venray 100000000
    55Veritas 100000000
    56Vitesse'08 100000000
    57Voerendaal 100000000
    58Volharding 100000000
    59Volkel 100000000
    60Walram 100000000
    61WDZ 100000000
    62Wilhelmina'08 100000000
    63Wittenhorst100000000
    64ZSV 200000000
  • Staf

    NaamRol
    Kadijk, FolkertOverige staf
    Loonen, SjorsMedische staf
    Stroecken, JeanotOverige staf
    Vermeer, RuudTechnische staf
  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    Berg, Kevin van denDoelverdediger
    Bree, Koen vanMiddenvelder
    Bree, Teun vVerdediger
    Franssen, RoyVerdediger
    Hendriks, FrankAanvaller
    Janssen, WoutMiddenvelder
    Joosten, BasAanvaller
    Kuenen, WillemVerdediger
    Lucassen, FritsMiddenvelder
    Luydens, RenellMiddenvelder
    Massop, ThomasDoelverdediger
    Rutten, CasVerdediger
    Venhuizen, StanVerdediger
    Verlinden, KoenAanvaller
    Voesten, KoenMiddenvelder
    Wijenberg, KenVerdediger
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen