• SSS`18 Heren 1

  • Bovenste rij v.l.n.r. : Koen Voesten, Burak Tastan, Willem Kuenen, Thomas Botden, Koen Verlinden, Thomas Massop, Daan van der Vondervoort, Stan Venhuizen, Cas Rutten, Frank Hendriks, Koen van Bree
    Zittend v.l.n.r. : Frits Lucassen, Bas Joosten, Wout Janssen, Patrick Verberkt (leider), Ruud Vermeer (trainer), Folkert Kadijk (leider), Hugo Hebben, Roy Franssen, Ken Wijenberg

    Teamopstelling

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamVertrekScheidsrechterVeldKl.ThuisKl.UitKl.Sch.Info
    25 jan. 19:00vv Holthees-Smakt Veld 4a - Kuntstgras---
    26 jan. 10:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1GDSV JO11-1 veld 4
    26 jan. 10:30ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-1ZSV JO15-01 veld 1
    26 jan. 11:15ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO9-2GMerselo JO9-1veld 4
    26 jan. 15:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1SV United JO19-1Verberkt, P. (Patrick)Veld 4 - Kunstgras62-
    27 jan. 12:15SSS'18 2NWC 3veld 4
    27 jan. 14:30Sparta'18 1SSS'18 1P.J. (Ko) van der Ven veld 1
    29 jan. 08:00SSS'18 O23DSV O23veld 4
    1 feb. 19:00vv Holthees-Smakt veld 4---
    2 feb. 10:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1GSV United/BVV'27 JO11-1Veld 4a - Kuntstgras---
    2 feb. 10:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-2GSambeek JO10-1Veld 4b - Kunstgras---
    2 feb. 12:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1GSV Blerick JO13-2007-1veld 4
    2 feb. 14:30SES Langenboom JO19-1ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1
    2 feb. 14:30ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-1SV Venray JO17-4 veld 1
    3 feb. 12:00SSS'18 2SV Helden 2
    3 feb. 14:30SSS'18 1Venhorst 1 veld 1
    8 feb. 19:00vv Holthees-Smakt veld 4
    9 feb. 17:00Veteranen HannesVeteranen Oeffelt
    10 feb. 14:30Real Lunet 1SSS'18 1veld 1
    17 feb. 14:30SSS'18 1Berghem Sport 1 veld 1
    22 feb. 19:00vv Holthees-Smakt
    23 feb. 17:00EWC'46SSS'18 Veteranen
    23 feb. 17:00Veteranen MilsbeekVeteranen Hannes
    24 feb. 14:30Emplina 1SSS'18 1 Veld 1
    9 mrt. 17:00SSS'18 Veteranensv Oostrum Veteranen
    10 mrt. 14:30DAW Schaijk 1SSS'18 1veld 1
    16 mrt. 17:00SVOC'01 VeteranenSSS'18 Veteranen
    16 mrt. 17:00Veteranen HannesVeteranen Sambeek
    17 mrt. 14:30SSS'18 1Vianen Vooruit 1 veld 1
    23 mrt. 17:00SSS'18 Veteranensv United Veteranen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    20 jan.SSS'18 1Heeswijk 13 - 3
  • Poulestanden SSS'18 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RPC 132105327
    2SSS'18 132016516
    3Venlosche Boys 131114314
    4GSV'28 1300337-40

    Poulestanden SSS'18 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSS'18 1126422619722
    2Helvoirt 1117042216621
    3Vianen Vooruit 1125431914519
    4Erp 1105231715217
    5EVVC 1115242122-117
    6Real Lunet 1125252317617
    7Heeswijk 1104331514115
    8Volharding 1114342121015
    9Emplina 1113531412214
    10Berghem Sport 1114251717014
    11DAW Schaijk 1103431216-413
    12Venhorst 193331312112
    13Sportclub Irene 1102171529-147
    14Sparta'18 112138920-116

    Poulestanden SSS'18 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groene Ster11007253
    2Haslou 111006153
    3Chevremont 111005143
    4Meterik 111005143
    5Nulandia 111005143
    6ZSV 211005143
    7Avanti'31 111004043
    8Helden 111004043
    9Langeberg 111004043
    10WDZ 111004043
    11Veritas 111006333
    12MVC'19 111004133
    13Scharn 111004133
    14R.K.S.V. Sparta'25 111004133
    15VV Hellas 111003033
    16SHH 111003033
    17SSS'18 111003033
    18SV Venray 111003033
    19Volharding 111003033
    20Wittenhorst 111003033
    21SV TOP 111004223
    22Wilhelmina'08 111004223
    23EVVC 111004313
    24RKSV Minor11004313
    25DVO 111003213
    26Eijsden 111002113
    27Berghem Sport 111001013
    28Schijndel/DE WIT 111001013
    29Sporting Heerlen 111001013
    30FC Schadewijk 111002203
    31DES Swalmen 111002203
    32Walram 111001103
    33Merefeldia 111000003
    34Deurne 100000000
    35UDI'19/CSU10012200
    36Baarlo 110012200
    37VV Born 110011100
    38Sportclub Susteren 110010000
    39EHC/Heuts 1100134-10
    40Margriet 1100134-10
    41Spaubeek 1100123-10
    42Bekkerveld 1100112-10
    43Gemert 2100101-10
    44Hapse Boys 1100101-10
    45Wijnandia 1100101-10
    46Erp 1100124-20
    47SC Helmondia 1100124-20
    48Horn 1100136-30
    49RKDSO 1100114-30
    50RVU 1100114-30
    51Stormvogels'28 1100114-30
    52VV ALFA SPORT 1100103-30
    53S.V. Lottum 1100103-30
    54Olympia'18 1100103-30
    55Roosteren 1100103-30
    56UDI'19/CSU 2100103-30
    57Venhorst 1100103-30
    58BSV Limburgia/Kamerland 1100115-40
    59H.B.S.V. 1100115-40
    60Neerkandia 1100115-40
    61Ravenstein 1100115-40
    62BEVO 1100104-40
    63GVV'57 1100104-40
    64Jabeek 1100104-40
    65UOW '02 1100104-40
    66Laura/Hopel Combinatie 1100127-50
    67Eikenderveld 1100116-50

    Poulestanden SSS'18 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wittenhorst 11100121113
    2Gemert110010193
    3Groene Ster11007073
    4R.K.S.V. Sparta'25 111006063
    5Sporting Heerlen 111006153
    6Langeberg 111005053
    7Prinses Irene 111004043
    8Schijndel/DE WIT 111004043
    9NWC 111006333
    10Mierlo Hout 111005233
    11SDDL 111004133
    12Chevremont 111003033
    13SVME 111003033
    14RKSV Minor11004223
    15Berghem Sport 111003123
    16Deurne 111003123
    17EVVC 111002023
    18Walram 111002023
    19SV TOP 111004313
    20Avanti'31 111002113
    21SV Meerssen11002113
    22Wilhelmina'08 111002113
    23MVC'19 111001013
    24Obbicht 111001013
    25DVO 111002203
    26Nooit Gedacht 111002203
    27Caesar 111001103
    28Eijsden 111001103
    29Helden 111001103
    30SVH'39 111001103
    31Vitesse'08 111001103
    32s.v. Laar 110102201
    33vv SCM 110102201
    34Milheezer Boys 110012200
    35DESM 110012200
    36Merefeldia 110011100
    37FC Bemelen 110011100
    38Blerick 110011100
    39DBSV 110011100
    40VV Hellas 110011100
    41Volharding 1100134-10
    42SV Venray 1100112-10
    43Voerendaal 1100112-10
    44WDZ 1100112-10
    45Constantia 1100101-10
    46DES Swalmen 1100101-10
    47Heer 1100124-20
    48RKPVV 1100113-20
    49FC Schadewijk 1100113-20
    50SHH 1100102-20
    51ZSV 2100102-20
    52SSS'18 1100136-30
    53Volkel 1100125-30
    54SIOL 1100114-30
    55KVC Oranje 1100103-30
    56Veritas 1100103-30
    57Mifano 1100104-40
    58SPV 1100104-40
    59FC Geleen-Zuid 1100116-50
    60Scharn 1100105-50
    61Meterik 1100106-60
    62Haslou 1100107-70
    63Nulandia 11001110-90
    64Avesteyn 11001112-110
  • Staf

    NaamRol
    Kadijk, FolkertOverige staf
    Loonen, SjorsMedische staf
    Stroecken, JeanotOverige staf
    Vermeer, RuudTechnische staf
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Berg, Kevin van denDoelverdediger
    Botden, ThomasMiddenvelder
    Bree, Koen vanMiddenvelder
    Bree, Teun vVerdediger
    Franssen, RoyVerdediger
    Hendriks, FrankAanvaller
    Janssen, WoutMiddenvelder
    Joosten, BasAanvaller
    Kuenen, WillemVerdediger
    Lucassen, FritsMiddenvelder
    Luydens, RenellMiddenvelder
    Massop, ThomasDoelverdediger
    Rutten, CasVerdediger
    Venhuizen, StanVerdediger
    Verlinden, KoenAanvaller
    Voesten, KoenMiddenvelder
    Wijenberg, KenVerdediger
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen