Artikelen

Math Aerts de opvolger van John Thijssen.

Math Aerts uit Overloon is inmiddels gestart als hoofdtrainer bij de heren selectie van SSS’18.  Math , een geboren en getogen Londer , werd geboren op 26-8-1963 en is getrouwd met Els, die bij Schraven werkt en veel doet rennen en tennissen. Samen hebben ze een dochter en een zoon. Hun dochter is 17 jaar en heet Lieke en hun zoon heet Ivo en is 15 jaar.  Lieke vindt haar sportiviteit onder andere in fitnes en tennis terwijl  Ivo op de voetbalvelden te vinden is. Ivo heeft dit jaar de vervroegde opstap naar het A elftal gemaakt van SSS’18.

..Math Aerts op weg naar de volgende periodetitel?..
..Math Aerts op weg naar de volgende periodetitel?..
Math is van beroep metselaar en heeft jarenlang gewerkt voor Verhoeven Venray en de laatste jaren voor Hendriks uit Oss. Math is voor SSS’18 geen vreemde immers zijn 39 jarig lidmaatschap mag er zijn. Math is een man met veel voetbal ervaring en inmiddels ook al heel wat ervaring als trainer van diverse selectie elftallen. In 1995 behaalde Math het diploma Oefenmeester 3, waarna in 1996/1997 het diploma oefenmeester 2 behaald werd. Math begon zijn trainers loopbaan bij E.W.C. in Well waar hij 1 jaar de A jeugd onder zijn hoede had en 2 jaar de heren selectie. Daarna volgde een periode van 5 jaar bij de A jeugd van Volharding waar maar liefst 2e en 3e divisie landelijk gespeeld werd. Tegenstanders zoals PSV A2 en de jeugd van FC den Bosch en Roda JC alsmede MVV zijn Math niet vreemd. Math heeft deze tijd als een prima leergang ervaren en behaalde in deze periode 1 x het kampioenschap en won 2 x de beker, een prima prestatie toch !!.

Math trainde vervolgens seizoen 2006 en 2007 de selectie van  MSV uit Zeilberg en werd met dit elftal periode kampioen om vervolgens te promoveren! De daarop volgende seizoenen nam Math de selectie van Venhorst onder zijn hoede. Vervolgens kwam Math weer terug naar SSS’18 om de A1 jeugd te trainen waarop direct een kampioenschap volgde. Een prachtig seizoen, zoals hij aangaf, met een juiste mix aan spelers die voor elkaar door het vuur gingen. Een fair collectief stond telkens weer in het veld. Nu gaat Math aan de slag als hoofdtrainer bij SSS’18  wat voor hem een nieuwe uitdaging is zeker gezien de zwaarte van de klasse indeling zoals die nu is. Math geeft aan dat voor hem DESO een zekere kampioen kandidaat is voor het komende seizoen. Echter dat neemt niet weg dat Math zich ten doel heeft gesteld om met SSS’18 een periode titel te halen. Gezien zijn ervaring zal Math veelal het voorseizoen gebruiken om zijn definitieve selectie vast te stellen. Enkele  belangrijke speerpunten welke  mogelijk kunnen leiden tot een succes formule zullen zijn: Juiste en goede taakverdelingen alsmede het gezamenlijk vormen van een eenheid en ook vooral duidelijkheid in het veld. Daar Math zowel voetballend als leidinggevend een brok ervaring heeft, mogen we rustig stellen dat deze praktijk man ook actief gericht zal zijn op het groepsgebeuren en dat de jeugd ook zeker kansen zal krijgen.

Wij als vereniging wensen Math en zijn teams naast gezondheid een heel goed maar vooral  sportief seizoen toe.